Dalsze losy absolwentów

Szkolna dyskoteka [obszerna galeria zdjęć!]

min_dyskoteka_postacieZ okazji trwającego karnawału, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę. Trzygodzinny maraton tańca, śmiechu  i radości dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji.

Konkurs Piosenki Świątecznej w Smólniku

min_mikrofonrekaW piątek, 27.01, nasze wokalnie uzdolnione uczennice: Aleksandra Wilińska i Viktoria Kaczyńska  reprezentowały szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świątecznej w Smólniku, w którym  jury wyróżniło  Aleksandrę Wilińską. Naszym wokalistkom życzymy dalszych sukcesów! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

„Przy mnie jesteś już…” Z okazji Walentynek

Z okazji Walentynek życzymy wszystkim zakochanym dużo szczęścia w miłości i zapraszamy do obejrzenia teledysku naszych uczniów pt. Przy mnie jesteś już.

V Międzyszkolny Konkurs Filmowo – Fotograficzny ,,W przyjaźni moc’’

min_jan_nowickiZachęcamy Was do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Filmowo – Fotograficznym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Włocławek oraz powiatu włocławskiego pt.  ,,W przyjaźni moc’’ organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wizyta przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji we Włocławku

min_poliW czwartek, 19 stycznia 2017r. w naszej szkole gościli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Celem spotkania było m.in. zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo związane z różnego rodzaju używkami oraz przybliżenie uczniom tematu bezpieczeństwa w sieci.

1 z 2812345...1020...»

dol
Galeria Komunikat Konkursy My w mediach Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki

Dla uczniów