IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach

min_wielcy_polacyW czwartek, 4 lutego b.r. odbył się II etap, rejonowy IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach – Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński na tle historii Kościoła w latach 1901 – 1981.

Rozwiń

Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę

min_konkursW poniedziałek 8 lutego b.r. odbył się szkolny etap Konkursu Wiedzy Religijnej p.t. Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę. Wzięło w nim udział 12 osób.
Do II etapu na szczeblu dekanatu zakwalifikowali się: Mateusz Dębowy kl. III C, Marika Dominiak kl. II A i  Damian Olender z kl. III C.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu.

Eduseja – internetowy magazyn gimnazjalistów

min_aleklasaSerwis aleklasa.pl udostępnił do pobrania 10 numerów nowej edycji Edusei – internetowego, edukacyjnego tygodnika gimnazjalistów (format PDF). W każdym numerze, jak piszą autorzy, prezentowana jest powtórka z epok literackich, lektur, nauki o języku, historii, języka angielskiego oraz wiele sprawdzających testów.

Zostań Mistrzem Sudoku

min_sudokuZapraszamy gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Zostań Mistrzem Sudoku”, 19 marca 2016 r.

Dzień Bezpiecznego Internetu

min_dbi2016Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu Safer Internet.

Rozwiń

Strona 1 z 812345...Ostatnia »

Galeria Komunikat Konkursy Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki

plany lekcji dziennik zajęcia dodatkowe konkursy projekt edukacyjny