Dalsze losy absolwentów

Apel z okazji Dnia Matki

min_mikrofonreka24 maja (środa), klasa 2 c zorganizowała apel, którego tematem był nadchodzący Dzień Matki. Przedstawiamy galerię z tego wydarzenia.

Finały Omnibus 2017

min_konkurs_nPodajemy informacje na temat finałów konkursu Omnibus 2017 dla poszczególnych kategorii:

Rozwiń

Potrafię korzystać ze źródeł informacji – wyniki konkursu

min_dzien_ksiazkiW środę, 24 maja 2017r. odbył się konkurs dla klas pierwszych „Potrafię korzystać ze źródeł informacji”. Zadaniem drużyn było wyszukiwanie informacji w słownikach i encyklopediach tradycyjnych oraz Encyklopedii Popularnej PWN online.

Wycieczka do Czech i Austrii

min_wiedenW dniach od 17 – 20.05.2017 roku uczniowie naszego Gimnazjum byli na wycieczce w Czechach i Austrii. W Ołomuńcu zwiedzili zabytkową część miasta. Zobaczyli też miejsce historycznej bitwy „Trzech cesarzy” – Austerlitz.

List Ministra Edukacji Narodowej

min_rzecznikPublikujemy list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do rodziców i opiekunów.

1 z 3512345...102030...»

dol
Galeria Komunikat Konkursy My w mediach Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki

Dla uczniów