podwórko NIVEA 2016 - GŁOSUJ ul. Żytnia 47, 87 - 800 Włocławek

I miejsce naszej uczennicy w Konkursie Recytacji Poezji Polskich Noblistów

min_konkurs_nW poniedziałek, 16 maja 2016r. dwie uczennice naszego Gimnazjum wzięły udział w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytacji Poezji Polskich Noblistów. Celem konkursu, którego organizatorem było Gimnazjum nr 3, jest popularyzacja twórczości polskich Laureatów Literackiej Nagrody Nobla.

Erasmus + : TERRES D’EUROPE TERRES D’AVENIR

min_erasmus_mrowkaG2Sobota, 7.05.2016r.

Dzień  podróży do słonecznej Italii.
Godz. 7:15- zbiórka na dworcu PKP. Przed nami droga na lotnisko Okęcie i potem lot – dla niektórych z nas pierwszy w życiu – do Bari z przesiadką  w Rzymie. O godz. 18:20 byliśmy na miejscu.

Podsumowanie projektu Erasmus + w TVK

min_mediaO udziale Gimnazjum nr 2 w projekcie Erasmus + w dzisiejszym wydaniu Pulsu Miasta (Telewizja Kujawy): (07:00).

Podwórko NIVEA 2016

min_nivea2016Przypominamy o trwającej akcji Podwórko NIVEA 2016. Zachęcamy do regularnego oddawania głosów na Żytnią 47!

III miejsce naszych reprezentantek

min_pilka-noznaW rozegranych ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa Kujawsko – Pomorskiego w piłce nożnej dziewcząt, nasze zawodniczki zajęły trzecie miejsce i nie awansowały do dalszej fazy rozgrywek.

Rozwiń

Strona 1 z 1512345...10...Ostatnia »

dol
Galeria Komunikat Konkursy My w mediach Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki