Dalsze losy absolwentów

„Przy mnie jesteś już…” Z okazji Walentynek

Z okazji Walentynek życzymy wszystkim zakochanym dużo szczęścia w miłości i zapraszamy do obejrzenia teledysku naszych uczniów pt. Przy mnie jesteś już.

V Międzyszkolny Konkurs Filmowo – Fotograficzny ,,W przyjaźni moc’’

min_jan_nowickiZachęcamy Was do udziału w V Międzyszkolnym Konkursie Filmowo – Fotograficznym dla szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Włocławek oraz powiatu włocławskiego pt.  ,,W przyjaźni moc’’ organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wizyta przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji we Włocławku

min_poliW czwartek, 19 stycznia 2017r. w naszej szkole gościli funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Celem spotkania było m.in. zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwo związane z różnego rodzaju używkami oraz przybliżenie uczniom tematu bezpieczeństwa w sieci.

O bezpieczeństwie słów kilka – wizyta przedstawiciela SM

min_smW czwartek (12.01), piątek (13.01) oraz poniedziałek (16.01), uczniowie naszego Gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielem Straży Miejskiej we Włocławku. Tematem wiodącym było szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Rozwiń

Zebranie rodziców w sprawie balu

min_info16 stycznia (poniedziałek) o godzinie 17.30 odbędzie się zebranie rodziców uczniów klas 3 w związku z planowanym balem. Obecność na zebraniu jest obowiązkowa

1 z 2712345...1020...»