Wojewódzki konkurs recytatorski O księdzu Jerzym wierszem...
dol

Każdy głos jest tak samo ważny!

min_glosowanieUwaga Gimnazjaliści! 30.09.2016r. (piątek) w sali nr 17 odbędą się wybory: Rady Samorządu Uczniowskiego, Młodzieżowej Rady Miasta, Rzecznika Praw Ucznia Gimnazjum nr 2.

Projekt edukacyjny – terminy pierwszych spotkań

min_dzien_ksiazkiW dziale Projekt udostępniliśmy wykaz terminów pierwszych spotkań nauczycieli z uczniami w sprawie realizacji gimnazjalnych projektów edukacyjnych.

Loteria fantowa – podsumowanie

min_madagaskarW minionym roku szkolnym 2015/16 zorganizowaliśmy w szkole i przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa loterię fantową, z której całkowity dochód przeznaczony został na rzecz misji na Madagaskarze. Zebraliśmy kwotę 1 400 zł, którą w całości przekazaliśmy na sfinansowanie nauki w bieżącym roku dwojgu dzieciom.

Rozwiń

Narodowe czytanie powieści „Quo vadis”

min_quo_vadis_konkursRok 2016 to rok Henryka Sienkiewicza- mija 170.  rocznica urodzin i 100. rocznica śmierci laureata Literackiej Nagrody Nobla. Z tej okazji w całej Polsce, 3 września  odbyło się narodowe czytanie powieści „Quo vadis”.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 – galeria zdjęć

min_01-09-2016_rozpoczecie_rokuPrezentujemy zdjęcia ukazujące przebieg uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2016/2017 w naszym Gimnazjum.

Rozwiń

Strona 1 z 2012345...1020...Ostatnia »

dol
Galeria Komunikat Konkursy My w mediach Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki