Twitter
facebook
dol

Czy potrafisz korzystać ze źródeł informacji?min_konkurs_nW środę, 27 kwietnia 2016 r. odbył się konkurs dla klas pierwszych Czy potrafisz korzystać ze źródeł informacji? I miejsce zajęła drużyna klasy I B, na II miejscu uplasowała się ekipa z klasy I A,  III miejsce zdobył zespół klasy I C. Gratulujemy!


Drzwi Otwarte w Gimnazjum nr 2min_drzwiPrezentujemy zdjęcia z Drzwi Otwartych, zorganizowanych przez nasze Gimnazjum we wtorek (26.04).

Rozwiń


III Turniej O Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 2 STREET SOCCER 2016min_27-04_pilka-nozna-puchar_g2W dniu 26 kwietnia 2016r. w ramach „Drzwi otwartych” w Gimnazjum nr 2 odbył się  III Turniej o Puchar Dyrektora w piłce nożnej dla szkół podstawowych „Street Soccer 2016”. W turnieju, który  rozegrany został systemem każdy z każdym, mecz i rewanż, brały udział cztery szkoły.

Rozwiń


Mistrzostwa Włocławka w piłce nożnej dziewczątmin_pilka-noznaW rozegranych Mistrzostwach Włocławka w piłce nożnej dziewcząt nasze piłkarki wywalczyły brązowe medale i prawo gry w dalszych rozgrywkach w ramach Gimnazjady 2016 Województwa Kujawsko – pomorskiego.

Rozwiń


Puchar Dyrektora ZS nr 4 im. K. K. Baczyńskiegomin_pilka-noznaW  Turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektor ZS nr 4 im. K. K. Baczyńskiego, podopieczni pana Piotra Olszewskiego wywalczyli drugie miejsce. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, mecz i rewanż.

Rozwiń


Strona 1 z 1412345...10...Ostatnia »

dol
Galeria Komunikat Konkursy My w mediach Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki

Dla uczniów

plany lekcji dziennik zajęcia dodatkowe konkursy projekt edukacyjny
Comenius dobrzezapszkola szkolazklasa20

Dla rodziców

plany lekcji dziennik wychowawcy ubezpieczenia pedagog zwolnienia

O szkole

dol

Dla nauczycieli

plany lekcji dziennik dyzury rady
dol

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki

ul. Żytnia 47, 87 - 800 Włocławek

sekretariat: gimwloc2@go2.pl
administrator: administrator@gimnazjum2.wloclawek.pl
telefon: 54 233-33-62 faks: 54 233-33-62