dol

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakachmin_wielcy_polacyW czwartek, 4 lutego b.r. odbył się II etap, rejonowy IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach – Prymas Tysiąclecia Stefan Wyszyński na tle historii Kościoła w latach 1901 – 1981.

Rozwiń


Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinęmin_konkursW poniedziałek 8 lutego b.r. odbył się szkolny etap Konkursu Wiedzy Religijnej p.t. Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę. Wzięło w nim udział 12 osób.
Do II etapu na szczeblu dekanatu zakwalifikowali się: Mateusz Dębowy kl. III C, Marika Dominiak kl. II A i  Damian Olender z kl. III C.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu.


Eduseja – internetowy magazyn gimnazjalistówmin_aleklasaSerwis aleklasa.pl udostępnił do pobrania 10 numerów nowej edycji Edusei – internetowego, edukacyjnego tygodnika gimnazjalistów (format PDF). W każdym numerze, jak piszą autorzy, prezentowana jest powtórka z epok literackich, lektur, nauki o języku, historii, języka angielskiego oraz wiele sprawdzających testów.

Rozwiń


Zostań Mistrzem Sudokumin_sudokuZapraszamy gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Zostań Mistrzem Sudoku”, 19 marca 2016 r.

Rozwiń


Dzień Bezpiecznego Internetumin_dbi2016Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu od 2005 roku organizowany jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK) – realizatorów unijnego programu Safer Internet.

Rozwiń


Strona 1 z 812345...Ostatnia »

dol
Galeria Komunikat Konkursy Na zewnątrz Sport Spotkania Uroczystości Wycieczki

Dla uczniów

plany lekcji dziennik zajęcia dodatkowe konkursy projekt edukacyjny
Comenius dobrzezapszkola szkolazklasa20

Dla rodziców

plany lekcji dziennik wychowawcy ubezpieczenia pedagog zwolnienia

O szkole

dol

Dla nauczycieli

plany lekcji dziennik dyzury rady
dol

Gimnazjum nr 2 im. ks. Jerzego Popiełuszki

ul. Żytnia 47, 87 - 800 Włocławek

sekretariat: gimwloc2@go2.pl
administrator: administrator@gimnazjum2.wloclawek.pl
telefon: 54 233-33-62 faks: 54 233-33-62